O mnie

Joanna Jagielska

Zawsze fascynował mnie zdrowy tryb życia i związana z nim aktywność fizyczna, odżywianie oraz naturalna pielęgnacja. Nie wszystkie te elementy pojawiły się odrazu w moim życiu. To był proces, po kolei dodawałam kolejne puzzle, aby dziś w sposób kompleksowy i holistyczny dbać o zdrowie i naturalne piękno. Kierunek moich działań to life long vitality oraz smart aging, dwie dziedziny kóre wzajemnie się uzupełniają.

Początek mojej drogi zawodowej, ale też i kontynuację tej ścieżki, napisało życie… Dziś wiem, że nie każda kontuzja jest wynikiem poważnego urazu, może być efektem przeciążenia, braku regeneracji czy też ćwiczeń, które wykonuje się w treningach sportowych, a niekoniecznie służą one każdemu organizmowi. Ta droga zaprowadziła mnie na salę fitness oraz do siłowni. Jestem zarówno instruktorem wszelkich form fitness oraz trenerem personalnym. Pracując i ćwicząc z ówczesnymi klientami, widziałam że jest ogromna potrzeba włączenia odpowiedniego odżywiania, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. I tak zostałam dietetykiem. A o mocy, jaką ma wpływ odżywiania na organizm miałam możliwość sama się przekonać, kiedy w wyniku straty bliskiej mi osoby, zachorowałam ja. Miałam anemię i byłam na granicy toksemii organizmu. Zwróciłam się ku naturze. Moje leczenie polegało na spożywaniu odpowiednich pokarmów oraz wykluczeniu tych, które mi szkodzą. Wstałam jak przysłowiowy feniks z popiołów. Jeśli chodzi o żywienie, to możesz mi wierzyć, nie jestem tu tylko teoretykiem. Przeszłam drogę do uzdrowienia za pomocą odpowiedniego jedzenia… I jak to zazwyczaj bywa, najtrudniejsze lekcje najlepiej nas rozwijają, tak i ja zauważyłam, że ruch i odżywianie to nie wszystko. Potrzebny jest jeszcze relaks i tak pojawiły się w moim życiu masaże, które rozbudziły mnie do poszerzenia mojej ścieżki zawodowej o naturalne terapie anti-aging – choć ja wolę posługiwać się wyrażeniem smart aging, zdecydowanie jest mi bliższa ta filozofia i idealnie wpasowująca się w moje holistyczne działania dbania o zdrowie, odżywianie i dobrą kondycję ciała oraz twarzy poprzez naturalną pielęgnację. I tak powstała holistyczna przestrzeń, jaką jest Homeo Harmony.

Kim jestem: 

Dyplomowany dietetyk, biomasażysta, instruktor jogi twarzy, specjalista manualnych terapii twarzy, trener personalny, zastępca redaktora naczelnego „Żyj naturalnie”, szkoleniowiec, promotorka health & wellness, autorka ebooków „Przepisy dla zdrowia cery” oraz „Przepisy dla zdrowia cery w żywieniu niskohistaminowym”.
Prowadzę warsztaty selfmodelingu twarzy, kulinarne, żywieniowe oraz z technik relaksacyjnych, głównie dedykowane kobietom.
Specjalizuję się w facemodelingu twarzy, przywracaniu równowagi poprzez masaże relaksacyjno-energetyczne oraz utrzymaniu zdrowia dzięki odpowiednio skomponowanemu odżywianiu. Oferuję holistyczne pakiety pielęgnacyjne oparte o żywienie, suplementację, dobór indywidualnych ćwiczeń oraz technik masażu. Opracowałam autorski masaż Mistic Face Lifting Massage, który oddziałowuje liftingująco na skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz ramion, a także wyrównuje poziom energii w całym ciele.
Propagatorka chwili dla siebie, promotorka projektu Smart Aging Style.

Całe moje życie zawodowe ściśle jest związane z branżą health & wellness, a pracuję głównie z kobietami. Działam kompleksowo i holistycznie, bo właśnie w takim podejściu jest największa moc oddziaływania na organizm w myśl smart aging oraz life long vitality. Inspiruję do przywracania równowagi i utrzymania zdrowia w doskonałej formie na poziomie ciała, duszy, emocji i umysłu. Działając wielopłaszczyznowo zyskasz nie tylko piękne i zdrowe ciało, ale również twarz, odzyskasz energię, witalność, dobre samopoczucie, zniwelujesz również skutki stresu.

Moje życie zawodowe i prywatne przeplatają się ze sobą i tworzą wspaniałą synergię. Moja praca jest moją pasją, moją miłością, moja praca to ja. Razem tworzymy jedność… A poza tym na co dzień jestem psią mamą.

Zapraszam do kontaktu!

W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI

0
PRZYWRACANIE RÓWNOWAGI W ORGANIZMIE
0
NATURALNE I MANUALNE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE
0
INSPIRUJEMY DO ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH I ODZYSKANIA ZDROWIA
Recenzje

Co o nas mówią:

Droga Asiu, dziękuję Tobie za refleksologię twarzy i głowy. Dziś jestem jak nowonarodzona. Bardzo tego potrzebowałam. Jesteś Aniołem z cudownymi dłońmi❤

Ala

Dziękuję za wybudzenie z zimy. Piękny delikatny masaż…a działanie rewolucyjne

Hania

Pani Asiu, dziękuję za poprowadzenie mnie ku odzyskaniu zdrowia. Zmiana nawyków nie zawsze jest łatwa, ale gdy ma się wsparcie, wszystko idzie zdecydowanie łatwiej! Niesamowite jest to, że patrzy Pani na człowieka w sposób całościowy i szuka różnych, holistycznych rozwiązań, aby go uzdrowić.

Jola